Klub Seniora


Klub "Seniora" Miejskiego Domu Kultury zrzesza ponad 100 osób, w większości emerytów i rencistów mieszkańców Lubaczowa. Instruktorem prowadzącym jest p. Elżbieta Golenia.
Spotkania klubowe odbywają się w każdą środę i sobotę, na których organizowane są prelekcje, wykłady, pokazy, szkolenia, prezentacje itp. Organizowane są również wieczorki taneczne i zabawy okolicznościowe tj. Sylwester, Andrzejki, Opłatek, Ostatki, Dzień Kobiet, Dzień Inwalidy, Dzień Seniora i inne. W porze letniej organizowane są spotkania plenerowe, grzybobrania, ogniska oraz wycieczki krajowe i zagraniczne.
Miejski Dom Kultury zapewnia dobrą organizację, lokal, obsługę techniczną, oraz pomoc finansową. Wszystkie prace przygotowawcze wykonują sami uczestnicy wykazując niebywałą inicjatywę i pomysłowość. Ponadto w mniejszych gronach członkowie Klubu spotykają się niemal codziennie na gruncie MDK.
W Klubie Seniora członkowie znajdują radość, możliwość spotkania się w szerszym gronie osób często samotnych i nierzadko schorowanych będących na emeryturze lub rencie. Wspólny śpiew, wspomnienia z młodości dają rozrywkę i dobre samopoczucie.
Klub prowadzi stałą współpracę ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział w Lubaczowie .

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH
DO NASZYCH WSPÓLNYCH SPOTKAŃ